poprzednia galeria

Alicja

rocznik '79, Klaun Alutka

Jako Klaun Alutka jestem gościem na urodzinach dzieci,
bawiąc się z nimi dbam o swoje wewnętrzne dziecko.

Jestem córką mojej kochanej mamy, jestem żoną mojego dobrego i wspaniałego męża, jestem mamą moich cudownych córek, jestem fajną przyjaciółką, zwariowaną koleżanką ... Jestem z zawodu pracownikiem socjalnym, a także pedagogiem. W wolnych chwilach jestem zwariowanym wesołym urodzinowo-festynowym Klaunem Alutką.

W życiu pełnię wiele ważnych dla mnie ról. Od 2001 roku zaczęłam interesować się śmiechoterapią i w związku z tym postanowiłam być wolontariuszem Fundacji „Dr Clown”. Z czasem stałam się pełnomocnikiem wrocławskiego oddziału tejże Fundacji. I tak przez 10 lat wcielałam się w rolę zabawnego Klauna odwiedzającego z grupą wolontariuszy chore dzieci w szpitalach. Niestety rodzina, praca, dom w pewnym momencie stały się dla mnie najważniejsze. Dlatego też musiałam zrezygnować z prowadzenia oddziału, ale to nie znaczy, że przestałam zajmować się klaunadą i tzw. pajacowaniem.

Jako wesoły Klaun angażuję się w różne pikniki, festyny oraz inne imprezy okazjonalne. Moje dzieci uwielbiają mamę Klauna! Często pomagają mi w sztuczkach magicznych. Był też taki okres kiedy mój mąż również wcielał się w rolę zabawnego Klauna, ale to były dawne narzeczeńskie czasy. Szkoda bo razem byliśmy bardziej zabawni.

następna galeria