poprzednia galeria

Iwona

rocznik '91, początkująca blogerka

Mam w życiu szczęście do życzliwych mi ludzi,
którzy inspirują mnie do działania.

Z Mazowsza do Wrocławia przyjechałam w październiku 2010 roku jako studentka 1 roku Ekonomii. Było to dla mnie kompletnie nieznane miasto, które strasznie mnie ciekawiło i intrygowało, tak jest do dzisiaj. Bardzo szybko zaczęłam poznawać świetnych ludzi i korzystać z możliwości jakie daje to miasto. Nieustannie się rozwija i oferuje 2016 możliwości przez 365 dni w roku dla każdego mieszkańca.

Co jest dla mnie ważne w moim życiu? Rodzina, przyjaciele, rozwój intelektualny i realizacja marzeń. Potrafię wyznaczać sobie cele i znajdować środki, dzięki którym mogę je osiągnąć. Nie marnuję czasu, bo życie jest zbyt krótkie, a świat daje mi zbyt wiele, aby tego nie złapać w swoje ręce.

Działam w organizacjach studenckich, wolontariacie, zgłebiam swoje zainteresowania, a pływanie i rower są dla mnie wybawieniem. Uwielbiam podróżować, bo wiele rzeczy mnie ciekawi, mogę zdobywać niesamowite doświadczenie, a w mojej głowie rodzą się nowe cele. Mam za sobą podróże i stypendia, Aktualnie zaczęłam swoją 7-miesięczną przygodę zagranicą (praktyki + studia), a śledzić będzie mnie można na moim blogu już wkrótce...

Wrocław to wyjątkowe miasto w Polsce. Jest wiele miejsc, które mnie fascynują, ale to tutaj chcę zamieszkać na stałe.

następna galeria

Erasmus Blog