poprzednia galeria

Андрей (Andriej)

rocznik '85, branża muzyczna

Uwielbiam rozwiązywać problemy techniczne
z którymi borykają się artyści

Trudno powiedzieć, jeśli patrzeć na zdjęcie, ale pracuję w branży muzycznej. Służę i uczę muzyków, pomagam im osiągnąć sukces. Moja agencja marketingu muzycznego jest niezależna od lokalizacji i mam ludzi którzy pracuje ze mną po całym świecie. Dlatego założyłem We Spin - platformę edukacyjną dla muzyków. Tam każdy może się nauczyć tajników marketingu internetowego i brandingu. Artyści, z którymi obecnie współpracujemy, są dosłownie wszędzie (pochodzą z 30 krajów).

Może wydawać się, że nie ma znaczenia gdzie jestem, ale to nie jest tak. Ja i moja żona mieszkamy w Polsce, we Wrocławiu ponad rok, i ja już czuję, że tutaj mogę zrobić o wiele więcej. Teraz czuję, że przeniosłem się do miasta, które inspiruje mnie nieustannie. Podczas pracy online, potrzebuję miejsca, aby czuć się komfortowo w pracy i życia – a Wrocław okazał się miejsce dokładnie tego rodzaju. To miasto i jego ludzie inspirują mnie do kreatywnego rozwiązywania problemów. To jest więcej niż miejsce życia teraz. To jest mój nowy dom.

W Kaliningradzie nigdy nie biegałem, a tutaj jest to tak popularne, że bardzo chciałby zacząć biegać regularnie. Czasami biegam po parku Skowronim, ale nie robię tego tak często jak chciałbym. Moim postanowieniem noworocznym jest więcej biegania!

następna galeria

platforma dla artystów Wespin