poprzednia galeria

Piotrek

rocznik '73, człowiek (zbyt) wielu zainteresowań

„Mój piękny Wrocławiu, tak w czasie zadumany,
Gdzie każda uliczka swą historię szepcze.
Mosty łączą brzegi ponad rzek czasami,
Splatając w miejskim tyglu co było, jest i będzie ...”

Muzyka... to nieodłączna częścią mojego życia. Gra w mojej duszy odkąd tylko ją usłyszałem i pozwala się grać, od momentu, kiedy moje palce spoczęły na białoczarnych klawiszach fortepianu. Komponując, tworzę swoje własne muzyczne opowieści, które tańczą w powietrzu wersetami pianistycznych dźwięków. Gram także jako klawiszowiec we Wrocławskim zespole Curtain Falls.

Pisanie... to coś, co zawładnęło mną w pewnym, niespokojnym okresie mojego życia i już ze mną pozostało. Zaowocowało wieloma wierszami i frapującymi opowiadaniami. A któregoś dnia postanowiłem napisać powieść i tak oto powstała książka „Na Krańcach Luster”. Aktualnie pracuję nad kolejną, jeszcze bardziej mroczną powieścią „Za Kurtyną Świata”, która traktować będzie o Cieniach i ludzkich duszach.

Wrocław... to moje rodzinne miasto, które przenika mnie na wskroś. To z nim wiąże się większość wspomnień z mojego życia, a każda ulica, zaułek czy drzewo szepcze do mnie swoją historię. Być może, któregoś dnia, usiądę i napiszę opowieść o tym naszym pięknym mieście, w skromny dowód wdzięczności za to , że dane mi jest, tutaj żyć i tworzyć.

następna galeria

Strona firmowa: Droncenter.pl
FanPage powieści „Na Krańcach Luster”: Facebook
Muzyka do powieści: YouTube