poprzednia galeria

Kama

rocznik '90, vlogerka muzyczna

Wrocław - Miasto Spotkań.
Również tych muzycznych.

Muzyka stanowi znaczną część mojego życia. Nie potrafię wyobrazić sobie dnia, w którym nie usłyszę ani jednego dźwięku muzycznego. Muzyki słucham w domu, w pracy, na imprezie, ze znajomymi. Jedynym wyjątkiem jest ulica. Na ulicy jej nie potrzebuję, bo przysłuchuję się muzyce tego miasta. No i koncerty.

Bardzo doceniam te bezpośrednie muzyczne spotkania z artystami. Na koncerty staram się chodzić często. Moim postanowieniem był jeden koncert w tygodniu. Na szczęście, mieszkając we Wrocławiu, nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Przeprowadzając się do Wrocławia pięć lat temu cieszyłam się, że będę mogła być bliżej muzyki. Na wyciągniecie ręki. Z biletem.

Wbrew pozorom nie jestem koncertowym zwierzęciem. Nie króluję w pierwszych rzędach, nie uczestniczę w wirującym tłumie ani nie wpatruję się z uwielbieniem w wizerunek mojego ulubionego lub dopiero poznanego artysty. Wręcz przeciwnie – lubię w spokoju i czasami samotności celebrować każdy dźwięk i cieszyć się tym doznaniem. To moje prywatne spotkanie z artystą. Jestem obserwatorem. Lubię patrzeć na zachowania muzyków na scenie i ich interakcję z publicznością. Fascynuje mnie dźwięk instrumentów, które w tym momencie żyją.
Dziękuję Ci Wrocławiu, że dzięki Tobie mogę oddychać. Muzyką na żywo.

następna galeria

Music Addicted:https://www.youtube.com/...