poprzednia galeria

Daniel

rocznik '88, fotografia imprezowa

Nie podoba Ci się zdjęcie na którym jesteś?
Daj mi znać!

Dlaczego akurat fotografia, a nie łyżwiarstwo? Nie wiem, ale wiem że to właśnie fotografia jest tym czymś co pozwala mi uspokoić się i wyciszyć. Gdy jestem gdzieś w terenie lub w studio czuję spokój. Wiem, że jestem panem sytuacji i to ode mnie zależy jak dane zdjęcie będzie wyglądało.

Fotografię zacząłem traktować poważniej gdy zdjęcia które robiłem w klubach zaczęły się podobać szerszemu gronu niż tylko moi znajomi. Wtedy postanowiłem, że pójdę do szkoły fotograficznej. Cieszę się, że nigdy nie miałem nieprzyjemności od ludzi bawiących się w piątkowe i sobotnie noce.

Fotografowanie w klubach przychodzi mi z łatwością, bo nigdy nie przejmowałem się zbytnio uwiecznianymi ludźmi oraz tym, że za zdjęcia nikt na początku mi nie płacił (a co za tym idzie - nie rozliczał za wykonaną pracę). Pierwszą życiową wystawę w Das Lokalu w swoje 25 urodziny. Wystawa była swoistym hołdem dla tego miejsca. Kolaże które pokazałem zawierały zdjęcia, które robiłem przez dwa lata w DL. Wystawa została ciepło odebrana przez przybyłych wtedy ludzi. Kilka razy powtórzyło się pytanie: “dlaczego tak mało?”. Więcej zdjęć zawsze można zobaczyć na moim fan page.

Fioletowa Klisza

następna galeria