poprzednia galeria

Michalina

rocznik '85, Dziki Naśladowca

Powiedz mi co i jak jesz, a powiem Ci kim jesteś.

Nie wpadając w skrajność właśnie takim mottem kieruję się na co dzień. Odkąd zmieniłam swój styl odżywiania zmieniło się także moje życie, sposób myślenia i poziom świadomości. Na mojej drodze zaczęli pojawiać się coraz to nowi ludzi. Wydaje mi się, że to właśnie przez pewne zmiany w diecie, za którymi poszły wspomniane wcześniej zmiany patrzenia na świat pozwoliły mi w końcu zacząć zauważać tychże ludzi, bardziej ich doceniać oraz czerpać z relacji, z nimi.

Dla mnie sposób w jaki się odżywiamy to nie tylko jedzenie, które ma zaspokoić głód. „Jedzenie” jako takie to dużo więcej, to informacja o tym jak do siebie samych podchodzimy, czy się lubimy, czy szanujemy swoje ciało, czy poświęcamy sobie czas i uwagę. To sposób na odkrywanie świata, zawiązywanie przyjaźni, miłości, relacji, integrację z rodziną, nawiązanie rozmowy czy też odpoczynek i chwila na bycie tu i teraz.

Takim właśnie myśleniem i podejściem kieruję się w swoim życiu i zarażam nim innych. Zaczęło się we Wrocławiu, moim rodzinnym mieście, z którym jestem bardzo blisko związana. Kto wie gdzie powędruje dalej…

następna galeria

Dziki Naśladowca