poprzednia galeria

Arkadiusz

rocznik '70, medycyna alternatywna

Nawet rutynowa sprawa może być wstępem do czegoś interesującego, co wylezie dopiero z pod pierwszej warstwy.

Jako dziecko byłem daleki od bycia okazem zdrowia. Lekarze średnio sobie z tym radzili, a nawet bardziej szkodzili. Pomogła mi dopiero medycyna alternatywna. Jak dorosłem to zacząłem się tym głębiej interesować. Gdy nabyłem odpowiednich umiejętności, kroczek po kroczku zacząłem to co przetestowałem na sobie, stosować u innych.

Specjalizuję się w Reiki, radiestezji terapeutycznej i szeroko pojętym uzdrawianiem duchowym, a także doradztwem personalnym. Na życzenie klienta tworzę też rytuały majace pomóc w celebracji ważnych momentów życia. Ludzie mają różne potrzeby. Czasami chcą mieć ślub cywilny z elementami duchowymi, a żadna religia nie pasuje im jako taka. Rozmawiam z nimi, ustalam jaki mają ogląd Absolutu i swojego w nim miesjca. Sugeruję coś i działam jako osoba stwarzająca przestrzeń w której może się coś zadziać. Nie stawiam się w roli pośrednika, ale raczej kogoś kto udziela przestrzeni do kontaktu człowieka i Absolutu. Niezależnie jak ten Absolut człowiek odbiera.

Ludzie bywają inspirujący. Czasami przychodzą z problemami zahaczającymi o takie rejony Rzeczywistości o jakich zwykle czyta się tylko w ksiazkach SF. Dla tych osób to wszytko jest realne, więc wymaga to dużo empatii, żeby odsiać to co jest nainterpretacją, a co rzeczywistością. A rzeczywistość potrafi zadziwić bardziej niż najlepsza fantastyka.

następna galeria

moja ezoteryczna strona oswiecenie.com