poprzednia galeria

Flo

rocznik '89, gitarzysta The Trouble Notes

We Wrocławiu czułem się mile widziany.
Dzięki Wrocław!

Jestem Flo i gram na gitarze w zespole The Trouble Notes. Do mojej muzycznej rodziny dołączyłem w styczniu 2015 roku i od razu wiedziałam, że moje życie sporo się zmieni. Zawsze grałem w jakiejś kapeli od kiedy dotknąłem gitary po raz pierwszy. Nie dało się inaczej, gdyż większość moich przyjaciół to muzycy, z którymi spędzałem czas wolny w salach prób i okolicznych parkach. Swojej grupie muzycznej oferuję wszystko co potrafię, a w zamian dostaję wszystko czego potrzebuję. To wielka przyjemność pracować ze swoimi przyjaciółmi. No i uwielbiam występy uliczne!

Występy uliczne są ściśle połączone z kontaktem z policją. We Wrocławiu spotkanie z policją było zaskakująco życzliwe! Powiedzieli nam gdzie nie można grać i w jaki sposób dostać pozwolenie. A jeden z policjantów mówił płynnie po niemiecku, a nie jak to zazwyczaj bywa - po angielsku.

Moje związki z Polską są bardzo zabawne. Mój tato miał “polski” wygląd, dlatego mnie też przezywali w szkole “der Pole” mimo iż nigdy wcześniej nie byłem w Polsce. Kiedy okazało się, że przyjeżdżamy tutaj na koncert, żartowałem że “wracam do domu”. Często podczas podróży ludzie mówią mi, że mnie nie lubią, bo jestem Niemcem. Nie miałem wpływu na to gdzie się urodziłem. Poza tym wszyscy jesteśmy tacy sami!

następna galeria

thetroublenotes.com
TraoubleNotesFacebook