poprzednia galeria

Paweł

rocznik '85, zakupowiec

Jeżeli przegrywam, nie szukam usprawiedliwienia
lecz informacji jaki popełniłem błąd i jak go unikać w przyszłości.

Pochodzę z Miasta Świętej Wieży. Do Wrocławia przyjechałem pięć lat temu i szybko zaaklimatyzowałem się w tym mieście. Podoba mi się klimat tego miejsca, otwartość mieszkańców, cała ta wielojedność złożona z setek tysięcy różnych fragmentów, które jednak jakoś potrafią ze sobą współgrać.

Lubię zmiany, lubię rzucać się w wir nowych rzeczy. Moje pasje zmieniają się z biegiem lat. Zaczytywanie się książkami fantastyki popularnonaukowej ustąpiło miejsca zachodnim komiksom, zachodnie komiksy mandze i anime, po nich nastąpił okres, gdy nie wyobrażałem sobie dnia bez Magic the Gathering. Obecnie prym wiodą planszowe gry strategiczne takie jak Twilight Imperium i Gra o Tron oraz komputerowa karcianka strategiczna Hearthstone.

W graniu dążę do perfekcji. Większość ludzi jest usatysfakcjonowana gdy opanuje reguły gry na tyle, aby móc rozegrać partię. Ja nie czuję się dobrze, dopóki nie poznam wszystkich ukrytych prawideł rządzących danym tytułem i optymalnych strategii do każdej możliwej sytuacji.

Jestem wdzięczny temu miastu za przyjaciół, a szczególnie za możliwość poznania ich w trakcie kultywowania moich zainteresowań. To sprawia, że mamy wspólną płaszczyznę porozumienia i pretekst, aby często się widywać.

następna galeria