poprzednia galeria

Małgosia

rocznik '89, florystka

Próbowałam życia w artystycznym Krakowie z myślą że to będzie “TO!” ale nie udało mi się nawiązać z nim głębszej relacji.

Jest wiele rzeczy które lubię. Od jedzenia, spania, przez podróże, psy, piękne widoki, zimę, narty, rower aż po tworzenie biżuterii, robienie kartek okolicznościowych i układanie kwiatów. Wszystko to w moim życiu jest obecne na co dzień. Do działania inspiruje mnie praca, ludzie, pogoda oraz miejsce w którym jestem. Dwa lata studiów na krakowskiej uczelni, zwiedzania, poznawania ludzi i zwyczajów utwierdziło mnie w tym, ze Dolny Śląsk sprzyja mi bardziej niż inne regiony. Wróciłam na stałe.

Odetchnięcie od Wrocławia nauczyło mnie dystansu, dodało energii, perspektyw na wiele nowych planów, pozwoliło dorosnąć i spełniać swoje marzenia. Teraz doceniam to co miałam na co dzień przez większość życia, fascynuje się nowopoznanymi miejscami jak przyjezdni studenci. Realizuję powoli swoje plany, które z różnych względów kiedyś zeszły na drugi plan. Pierwszym spełnionym małym marzeniem było ukończenie kursu florystycznego, który dał mi możliwość powrotu do dzieciństwa, czasów beztroskich chwil spędzonych w przydomowym ogródku.

We Wrocławiu się urodziłam, mieszka większość moich znajomych i póki co, tu zostanę. Zimą jest blisko w góry, które uwielbiam, a latem w pięknym otoczeniu przyrody można schłodzić się z na niejednym kąpielisku.

następna galeria