poprzednia galeria

Krystyna

rocznik ‘52, stylistka/blogerka

Jestem stylistką. Dobieram styl do osobowości.

Moim zdaniem największą radością w życiu jest możliwość realizacji własnych pasji i marzeń. Mimo że kilkakrotnie zmieniałam pracę, zawsze następne zajęcie przynosiło mi jeszcze większą satysfakcję niż poprzednie. Dobierałam je zawsze po długim namyśle i starałam się wykonywać najlepiej jak potrafię.

Po skończeniu pracy w korporacji postanowiłam zacząć realizować pasję, którą interesowałam się całe życie, ale musiałam się do niej solidnie przygotować. Wszystkie moje dotychczasowe zajęcia dawały mi doświadczenie, które mogło mi w tym pomóc. Zostałam stylistką, założyłam własną firmę, a w rok później zaczęłam prowadzić bloga. To zajęcie daje mi dużo radości i satysfakcji, a także możliwość kontaktu z bardzo różnymi ludźmi. Blog pozwala dotrzeć do wielu osób potrzebujących porad i jest również w pewnym sensie realizacją następnego mojego marzenia: napisania książki.

Wrocław to moje miasto od 1993 roku. Znalazłam się w nim przez przypadek i zakochałam się w nim do tego stopnia, że nie chciałam już wracać do Warszawy. Wspaniali ludzie i dużo słońca sprzyjają moim planom na przyszłość.

Myślę, że najważniejsze jest, aby nigdy nie zabrakło nam marzeń. Człowiek bez marzeń nie ma szans na satysfakcjonujące i szczęśliwe życie

następna galeria

Blog z autorskimi stylizacjami dla kobiet 50+ balakier-style