poprzednia galeria

Kamil

rocznik '93, spiker radiowy

W dzieciństwie imponował mi mój imiennik Kamil Durczok.
Już wtedy powiedziałem, że chciałbym robić to co on.

Wieczory w dzieciństwie kojarzą mi się przede wszystkim z dobranocką i wiadomościami w TVP1. Zacząłem mówić bardzo szybko, męczyłem rodziców niezliczonymi pytaniami doprowadzając czasem do irytacji.

Jako nastolatek świetnie sprawdzałem się w pełnieniu funkcji przewodniczącego czy organizatora imprez. W klasie od zawsze wykorzystywano mój potencjał negocjatora do załatwiania rozmaitych interesów. Dla mnie rozmowa to doskonały sposób w który można rozwiązać i załatwić wiele spraw.

Nie wiedziałem do końca w którym mieście będę studiować. Przyjechałem do Wrocławia ze Śląska, co podobno można wysłyszeć, kiedy czasem delikatnie wkrada się mój śląski akcent. Wraz z podjęciem decyzji o studiach podjąłem decyzje o aplikowaniu do Radia Luz. Obecnie należę do Redakcji Informacyjnej, jestem reporterem i spikerem radiowym.

Wszystko to znalazłem tu we Wrocławiu i mam nadzieję urzeczywistnienią się możliwości jakie daje mi to miasto. Każdego dnia tętni życiem, rozwija się oferując szereg możliwości rozwoju swoim mieszkańcom, tym rdzennym i napływowym jak ja.

następna galeria