poprzednia galeria

Marcin

rocznik '84, Idiotek Accessories

Wrocław wraz ze swoją aurą, ludźmi, miejscami
i wydarzeniami inspiruje mnie do działania.

Oddycham Wrocławiem od 1984 roku. Tu czerpię natchnienie oraz mogę rozwijać swoją pasję. Odkąd pamiętam miałem manualne zdolności. Jakiś czas temu podczas wyprzedażowych zakupów zaopatrzyłem się w dość duża ilość sznurowadeł, które zacząłem zaplatać. Po nabyciu wprawy w zaplataniu zacząłem rozglądać się za lepszymi materiałami, w ten sposób odkryłem możliwości linki survivalowej. W ten sposób powstał projekt pod nazwą Idiotek Accessories.

Początkowo zaplatałem bransolety jednak z czasem zaczęły powstawać paski, breloki, smycze do kluczy i telefonów, paski do futerałów, torebek, obroże i smycze dla pupili oraz różnego typu dodatki. Najbardziej zależy mi na indywidualnych projektach, które są dla mnie wyzwaniem a jednocześnie inspirują mnie do dalszego działania i rozwoju.

Poza indywidualnym projektem jakim jest Idiotek Accessories udało mi się odnieść sukces w zakresie organizacji imprez, które prezentują dolnośląskich rękodzielników. W ramach współpracy z LaFi handmade powstała Rękodzielnia Niezależnych Wyrobników. Naszą koncepcją jest promocja wyrobów handmade oraz ich twórców działających na terenie naszego województwa a zwłaszcza naszego miasta.

następna galeria

Idiotekowe Akcesoria: https://www.facebook.com/idiotekaccessories