poprzednia galeria

Kamila + Czok i Ilias

rocznik '79, psia rodzina

Ludzie dzielą się na tych co śpią z psami
i na takich co się do tego nie przyznają.

Jestem Kamila i czytam psie myśli. Moja psia historia zaczęła się wraz z poznaniem mojego męża Karola. Wtedy zamieszkałam z Czokiem - wyżłem niemieckim ostrowłosym. Dziś Czok chodzi za mną krok w krok, najlepiej się czuje kiedy mnie widzi - tak po prostu. Później pojawił się Ilias - wyżeł niemiecki krótkowłosy - zaskakujący i wyczekany prezent od Karola. Miłość od pierwszego spojrzenia! Potem już były tylko łzy szczęścia … i to nie koniec tej historii, dopóki oddycham!

Funkcja “mama w stadzie” odpowiada mi całkowicie. Dać jeść, posprzątać, uczesać, popieścić, pogłaskać, przytulić, wyciągnąć kleszcza, a przede wszystkim “BAW się ze mną”! Wszechobecna psia energia!

Mój dom jest jak WIELKA BUDA, wszędzie leżą psie legowiska (najładniejsze jakie dostałam!), ale spać można i na podłodze, sofie, dywaniku łazienkowym i macie do jogi. Istne czadowe rozpsienie! Lubimy również pokazać się na “salonach" czyli psich wystawach. Na początku lipca uczestniczyliśmy w wystawie RAS PSÓW MYŚLIWSKICH we Wrocławiu, gdzie międzynarodowy sędzia, autorytet w świecie wyżłów, dał nam ocenę doskonałą i zwycięstwo rasy wyżłów niemieckich krótkowłosych. Kiedy TWÓJ pies wygrywa całą wystawę jest to nieziemskie odczucie. Już niebawem nasze grono psie się powiększy i tak już będzie zawsze. Taką mam receptę szczęścia!

następna galeria