poprzednia galeria

Sylwia

rocznik '76, artystka i projektantka

Funkcjonować holistycznie
- wszystko co czynimy na wpływ na otoczenie.

Chcę pozostawiać jedynie pozytywne i twórcze ślady. Wrocław to dobra platforma do takiego życia. Miejsce, zdefiniowane przez historię zmianami, które połyka każdego „przesiedleńca”.

Filozofia, uważność, świadomość możesz dać temu dowolną nazwę. Od realizowania projektów śpiących na dnie serca, przez rozsądne zakupy, wybory. Pies z odzysku, rower, zamiast samochodu, gotowanie dla ukochanej osoby, zamiast anonimowego fastfoodu. Możesz to pieprzyć albo doprawić sporą dawką dystansu i humoru i zaserwować ku uciesze Wrocławian.

Freelancerka od ukończenia ASP, to moja własna droga. Jako artystka spełniam się poprzez projekt Scan Art, który łączy pasję malarstwa z zainteresowaniami z zakresu zdalnego postrzegania.

Jestem zwolenniczką wplatania designu w życie codzienne, dlatego powstało FuKu. Koszulki z moimi grafikami i malarstwem, torby czy case'y na iphony. Każdy przedmiot ma prawo do bycia ładnym, staram się być ich rzeczniczką. Przedmioty używane na co dzień stają się pomostem między sztuką a rzeczywistością, a to podejście jest najbliższe mojemu sercu."

następna galeria

linki do fanpagów: www.facebook.com/fukufukm
www.facebook.com/pages/Sylwia-Borkowska-Scan-ART/123259864461715