poprzednia galeria

ნინი (Nini)

rocznik '93, wolontariuszka

W trakcie podróżowania pojawiają się wyzwania.
Poznaje się nie tylko miasta czy ludzi, ale także siebie samego.

Nazywam się Nino, ale wszyscy przyjaciele mówią do mnie Nini. Jestem 21 letnią dziewczyną z Gruzji, z śmiechem na twarzy, która właśnie skończyła licencjat z psychologii. Nie wiem jeszcze co będę robiła w przyszłości, ale wiem na pewno, że chcę pracować z ludźmi.

Interesuję się różnym kulturami, chcę poznać czym się różnią od mojej własnej, która jest dosyć specyficzna, w co wierzą, jak żyję. Myślę, że właśnie to dążenie przywiodło mnie do Wrocławia - kolorowego miasta krasnali! Wcześniej byłam przez jeden dzień w Warszawie i podobała mi się atmosfera starego miasta. Wydawało się, że wszyscy spędzają mile czas, wszędzie była muzyka i ludzie spędzający czas z przyjaciółmi lub po prostu spacerujący z uśmiechem na twarzy. Od tego momentu chciałam odwiedzić Polskę ponownie. Oto jestem! We Wrocławiu! Muszę powiedzieć, że ta wizyta przekroczyła już moje oczekiwania. Najwięcej czasu spędzam na ulicach próbując znaleźć krasnale.

Najważniejsze to być otwartym na nowe możliwości i nie utknąć w jednym miejscu. Jeszcze jedną dobrą rzeczą wynikłą z tego wyjazdu jest to, że powróciłam do pisania. Próbuję rozwijać tę umiejętność zanim wrócę do domu, gdyż jest to coś co sprawia mi ogromną przyjemność podczas zmagań z nauką i codzienną rutyną. Zapomniałam już o tym.

następna galeria

Centrum Inicjatyw UNESCO