poprzednia galeria

Wojciech

rocznik '58, przedsiębiorca

Jako szef przede wszystkim stawiam
na uczciwe podejście do pracowników i klientów.

Przy produkcji folii pracuję od 20 lat. Przeszedłem wszystkie poziomy zatrudnienia; od pracownika na linii, przez kierownika zmiany, do właściciela firmy produkcyjnej, którym jestem dzisiaj. Pomimo mojego doświadczenia, przede mną wciąż daleka droga, bo jestem na początku mojej biznesowej kariery. Patrzę w przyszłość z optymizmem.

Moja dotychczasowa praktyka pozwala mi wykorzystywać wiodące technologie i dbać o ekologię. Moja wiedza i wiek są atutami. Niestety popularnie uważa się, że worki i reklamówki foliowe to najgorsze, co może być dla środowiska. Taka opinia wynika z braku wiedzy w temacie. W przeciwieństwie do papierowych opakowań, z produktów foliowych można odzyskać praktycznie 100% surowca, o co dbam w mojej firmie. Myślę, że należy zachęcać do recyklingu i edukować dzieci od najmłodszych lat. To ważne!

We Wrocławiu mieszkam od ponad 30 lat. Początkowo dojeżdżałem tu do pracy, szybko jednak przeprowadziłem się na stałe, gdy pewna wrocławianka skradła mi serce. Została moją żoną i do dziś wytyka mi moje małomiasteczkowe nawyki. Mimo wszystko chyba mam też jakieś zalety, skoro wytrzymała ze mną tyle lat. Może to ten sernik, z którym jeździłem do niej jeszcze za kawalerskich czasów?

następna galeria

http://www.wrofol.pl/