poprzednia galeria

Kamila

rocznik '88, stylistka sesji zdjęciowych.

Fryzjerstwo to kosz pełen kolorów i wyżycie artystyczne,
bo piękno drzemie w każdej z Nas!

Należę do tych szczęśliwców, którzy kochają swoją pracę bo i mam za co! Fryzjerstwo to sztuka, moja pasja pełna ciekawych ludzi. To codzienne wyzwanie, znajdowanie nowych rozwiązań.

Wrocław, to tu wszystko się dzieje, to tu zaczyna się przygoda. Przygoda pełna ludzi. Kobiet pięknych, kobiet sukcesu. Zaczyna się podobnie i ewoluuje w etapach. Trochę teorii, uzgodnień i zaczynamy. Mijają minuty, pysznej kawy coraz mniej, nadchodzi ten najprzyjemniejszy moment w ,,zabawie kolorami'', relaks, odprężenie, cudowny zapach, ciepło, dźwięk wody i dotyk.

Po chwili lustro - “face to face” - chwila zamysłu, lekki paraliż, atmosfera coraz cieplejsza. Oh, co to będzie ??

A tu dalej... miło. Ciepło suszarki, zapach jaśminu w powietrzu, mistyczna zabawa włosami, spadające miękko pukle i nadchodzi to spojrzenie, właśnie to za którym unosi się kącik ust. Tu zaczyna się zaufanie. To lubię , to moja satysfakcja. Kolorometria, kolorystyka jest jak wspomnienie. Często czujesz zapach wiatru, słyszyszysz daną melodię, masz ciarki i wtedy doskonale wiesz co to był za moment. Ja tak widzę kolory. Patrzę na Ciebie i wiem, wiem że już kiedyś Cię widziałam ,w tym kolorze. Wyglądałaś dobrze!

Kamila Lewandowska - Hair Design

następna galeria